środa, 1 czerwca 2011

YOUNG DESIGNERS: SHE/s A RIOT - najnowsza kolekcja IT SHOULD HAVE BEEN ME

Bardzo spodobały nam się najnowsze projekty Eweliny Kustry, mózgu marki SHE/s A RIOT. Poniżej najnowsza kolekcja IT SHOULD HAVE BEEN ME i mini-wywiad z projektantką.Skąd czerpiesz inspiracje?


Ewelina Kustra: Każda kolekcja SHE/S A RIOT to pojedyncze egzemplarze, a inspiracji do nich specjalnie nie szukam, przychodzą same. Tak jak wtedy, gdy np. w Nowym Jorku na ulicy zaczepił mnie chłopak, który krzyczał na cale gardło: twój tyłek świetnie wygląda w tych spodniach. To były jedwabne spodnie mojego projektu. Nie wiedział, że pod skórzaną kurtką kryła się reszta kostiumu: pierwowzór kombinezonu z pierwszej kolekcji SHE/S A RIOT o nazwie HAVE GUN WILL SHOOT, którego wygodę testowałam na sobie. To był listopad 2010. W grudniu cała kolekcja była już gotowa, a do tej pory w kombinezonach z tej linii na scenie występowała np. wokalistka Chew Lips, Appaloosy czy Tres b.


Gdzie można kupić Twoje ubrania?


Ewelina Kustra: W butiku BLIND koncept store na Mokotowskiej 73/100, a za chwilę ruszy też butik online na www.shesariot.com


Jakie są ceny?


Ewelina Kustra: Ceny sukienek z kolekcji IT SHOULD HAVE BEEN ME (każda to niepowtarzalny egzemplarz, nie ma wiec ryzyka, że ktoś na imprezie pojawi się w takiej samej) to 400-500pln, w zależności od modelu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz